Literatura młodzieżowa

Recenzja

Już dawno nie czytałam tak mądrej i wartościowej książki z gatunku YA. Z czystą przyjemnością napiszę o niej kilka słów i zapraszam Was do dalszej lektury.

Recenzja

Jesteście ciekawi jak sprawnie można ze sobą połączyć skomplikowaną historię rodu Tudorów i humor rodem z Monty Pythona? Jeśli nie wyobrażacie sobie takiej mieszanki to myślę, że kolejną książką jaką powinniście przeczytać jest „Moja Lady Jane” napisana przez trzy szalone autorki – Cynthię Hand, Brodi Ashton oraz Jodi Meadows.

Recenzja

Białe Święta. Mroźne poranki, zasypane drogi, śnieg padający z nieba. Dzieci urządzają śnieżną bitwę a dorośli jeżdżą na łyżwach. Zima! Ale to nie dzisiaj... :) Jak spędzić wigilię w ciepłej Kalifornii? Czy da się poczuć świąteczny klimat w miejscu, w którym nigdy nie pada śnieg? Poznajcie historię autorstwa Jaya Ashera pt. „Światło”.

Recenzja

Amerykański High School. Różowa Armia, która terroryzuje szkołę. Grupa boskich koszykarzy. Magia i demony. A wszystko osadzone w polskich realiach, w Gdańsku. Czy autorce udało się sprawnie połączyć te wszystkie elementy? Zapraszam na recenzję książki pt. „Król Kier”, autorstwa Aleksandry Polak.

Recenzja

Wampiry, wilkołaki, zjawy i duchy – to nie dziś :) Jeśli jednak lubicie kiedy takie postaci pojawiają się w literaturze, to myślę, że książka, którą będę dzisiaj opisywać może Was zaciekawić. Zapraszam na recenzję powieści pani Pauliny Hendel pt. „Żniwiarz. Pusta noc”.

Recenzja

Czy była to książka o Harrym Potterze w spódnicy? Z pewnością nie. Czy była to historia inspirowana Harrym Potterem? Oczywiście, że tak! Czy ta inspiracja sprawiła, że książka ma szansę powtórzyć spektakularny sukces poprzednika? O tym w dzisiejszej recenzji książki „Kroniki Jaaru. Księga luster”, której autorem jest Adam Faber.

Recenzja

Dzisiaj zanurzymy się na chwilę w świecie gorących pustyni i spowitych tajemnicą magicznych postaci. Zapraszam na recenzję książki „Buntowniczka z pustyni”, której autorką jest Alwyn Hamilton.

Recenzja

„13 powodów” to nie jest lekka i przyjemna lektura. Jeśli nigdy nie sięgacie po literaturę młodzieżową to myślę, że ten tytuł powinien być wyjątkiem. Dlaczego tak sądzę? Postaram się wyjaśnić w dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Oh Pani Hoover. My się chyba polubimy! Jeśli chcecie poznać moją opinię o „Pułapce uczuć” to zapraszam do dalszej lektury.

Subskrybuj RSS - Literatura młodzieżowa

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.