Literatura młodzieżowa

Recenzja

Nie znajdziecie lepszej książki, aby wytłumaczyć rodzicom, z jakimi problemami się zmagacie. Nie znajdziecie lepszej powieści, aby zrozumieć swoje dzieci. A finalnie, nie znajdziecie lepszej historii, która potrafiłaby być tak uniwersalna, że zachwyci czytelników w każdym wieku. O jakiej książce mowa? Dzisiaj zrecenzuję dla Was najnowszą powieść Martyny Senator pod tytułem „Najgłośniej krzyczy serce”. Zapraszam!

Recenzja

Jedna z najbardziej uroczych powieści, jakie kiedykolwiek czytałam. Dzisiaj przypominam o książce, która umiliła mi kilka letnich wieczorów, ale na te długie, jesienne, też będzie idealna :) Zapraszam na recenzję „Zaczytanej i bestii”.

Recenzja

Uwielbiam książki Martyny Senator. Nie będę tego kryła. Kiedy dowiedziałam się, że w tym roku ma ukazać się jej kolejna powieść, to wyczekiwałam każdej wspominki na temat planowanej daty premiery. I oto jest. Zapraszam Was na premierową recenzję.

Recenzja

Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo się bałam sięgnąć po ten tytuł. Książka „Jedyne takie miejsce” powstawała poniekąd na moich oczach. W pewnym momencie żyłam już życiem postaci, których nie miałam jeszcze okazji poznać w lekturze. Jak to się stało? O tym opowiem w dzisiejszym wpisie.

Recenzja

Ostatnio pisałam dla Was recenzję najnowszej książki Madsa Peder Nordbo pt. „Zimny strach”. Dałam autorowi drugą szansę i sięgnęłam po jego kolejną powieść. Tak samo było w przypadku Anny Dąbrowskiej. Jej „Nauczyciel tańca” średnio mi się podobał, więc postanowiłam zapoznać się z jej najnowszą powieścią „Zanim zniknę” i sprawdzić czy jej styl rzeczywiście mnie nie zachwyca. Co wyszło z tego ponownego spotkania? O tym w dzisiejszym wspisie. Zapraszam!

Recenzja

I pomyśleć, że takie historie dzieją się wśród nas. Dotykają jedynych bardziej, drugich mniej ale pomimo tego, że jest to fikcja literacka to opowiedziana została prosto, po ludzku, tak jakby wydarzyła się niedawno, gdzieś blisko... Jedna z najlepszych książek tego roku, zdecydowanie najlepsza wśród książek YA, które dotychczas przeczytałam. Zapraszam na recenzję książki „Dzień ostatnich szans”.

Recenzja

Już dawno nie czytałam tak mądrej i wartościowej książki z gatunku YA. Z czystą przyjemnością napiszę o niej kilka słów i zapraszam Was do dalszej lektury.

Recenzja

Jesteście ciekawi jak sprawnie można ze sobą połączyć skomplikowaną historię rodu Tudorów i humor rodem z Monty Pythona? Jeśli nie wyobrażacie sobie takiej mieszanki to myślę, że kolejną książką jaką powinniście przeczytać jest „Moja Lady Jane” napisana przez trzy szalone autorki – Cynthię Hand, Brodi Ashton oraz Jodi Meadows.

Recenzja

Białe Święta. Mroźne poranki, zasypane drogi, śnieg padający z nieba. Dzieci urządzają śnieżną bitwę a dorośli jeżdżą na łyżwach. Zima! Ale to nie dzisiaj... :) Jak spędzić wigilię w ciepłej Kalifornii? Czy da się poczuć świąteczny klimat w miejscu, w którym nigdy nie pada śnieg? Poznajcie historię autorstwa Jaya Ashera pt. „Światło”.

Recenzja

Amerykański High School. Różowa Armia, która terroryzuje szkołę. Grupa boskich koszykarzy. Magia i demony. A wszystko osadzone w polskich realiach, w Gdańsku. Czy autorce udało się sprawnie połączyć te wszystkie elementy? Zapraszam na recenzję książki pt. „Król Kier”, autorstwa Aleksandry Polak.

Strony

Subskrybuj RSS - Literatura młodzieżowa

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.