thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Nie spodziewałam się tego. Powiem więcej, kiedy ta książka trafiła w moje ręce i zobaczyłam, że jej objętość to ponad 450 stron, pomyślałam: „Oho! Powieściowy debiut na prawie 500 stron. Może być ciężko.”. Obawiałam się jej, jednak teraz już wiem – nie było czego :) Zaraz opowiem Wam o niej więcej. Zapraszam!

Recenzja

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej książce, to można by wysnuć wniosek, że przed ostatnie tygodnie, po prostu żyliście na odludziu. „Ostatni lot” podbił nie tylko serca recenzentów, ale też ogromnej ilości czytelników, którzy szeroko promują tytuł, mówiąc o tym, że to jeden z najlepszych, tegorocznych thrillerów. Czy rzeczywiście tak jest? W mojej ocenie TAK.

Recenzja

W tej powieści po prostu zagrało wszystko. Szukacie niedługiego, ale jakże wciągającego thrillera na letnie wieczory? A może pragniecie zostać wciągnięci w wir nieprzewidywalnych wydarzeń i do rzeczywistości powrócić dopiero doczytując ostatnią stronę? Mam dla Was dobrą wiadomość. Znalazłam tytuł, który może Wam się spodobać. Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji!

Recenzja

Jestem pewna, że drugiej takiej nie ma. Tak oryginalnej, innej, a jednocześnie tak wciągającej i uzależniającej fabuły jak ta, która czeka na Was w książce „To będzie nasza tajemnica” Karoliny Wójciak. I tutaj nie będę przebierać w słowach, po prostu MUSICIE ją przeczytać!

Recenzja

Nie będę tego ukrywać i powiem to już na wstępie – tak, lubię książki Anny Sokalskiej. Nadal czekam na czwarty tom serii „Opowieści z Wieloświata”, więc kiedy usłyszałam o tym, że na rynku ukazać ma się „Raróg”, to aż podskoczyłam z radości. A co sądzę teraz, po przeczytaniu najnowszej książki autorki? Sprawdźcie sami.

Recenzja

W zeszłym roku, pisząc recenzję „Kuriera z Toledo”, miałam niesamowicie trudny orzech do zgryzienia. Myślicie, że przy okazji pisania o „Kurierze z Teheranu” jest łatwiej? Absolutnie nie. Ale o tym za chwilę. Zapraszam do lektury :)

Recenzja

Gdybym nie poznała książek Pauliny Kuzawińskiej, to naprawdę wiele by mnie ominęło. Jeśli wahacie się i nie wiecie, czy sięgnąć po „Damę z wahadełkiem” lub „Damę ze szmaragdami”, to dzisiaj postaram się ostatecznie rozwiać Wasze wątpliwości i przekonać, że warto! Zapraszam do lektury dzisiejszego wpisu.

Recenzja

Takich książek się nie zapomina. „Magazyn” Roba Harta może okazać się jedną z przełomowych powieści ostatnich czasów. Ten dystopijny kryminał mrozi krew w żyłach. Co jest w nim tak przerażającego? To, że mroczna wizja dotycząca naszej przyszłości, roztaczana przez autora, może okazać się prawdziwa. Zapraszam na recenzję.

Recenzja

Ten rok rozpoczął się naprawdę dobrze. Na horyzoncie widać wiele intrygujących zapowiedzi, a styczeń obfituje w premiery książek, które budzą ogromne emocje. Należy do nich między innymi powieść, którą dzisiaj Wam przedstawię. „Nic o mnie nie wiesz” nie jest książką bez wad, ale zdecydowanie warto po nią sięgnąć. Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Postanowiłam, że w 2020 roku wrócę do korzeni. Będę czytać więcej thrillerów i kryminałów. Ku mojej radości, dzięki Wydawnictwu Lira, mogłam mój plan zacząć wdrażać już od pierwszych dni stycznia, ponieważ do recenzji otrzymałam powieść Wojciecha Szlęzaka pt. „Schronisko dla ludzi”. Dzisiaj opowiem Wam czy warto po nią sięgnąć.

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.