thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem… „Szeptacza” poznałam już dawno temu, a nadal siedzi mi w głowie i powoduje ciarki na skórze. To bardzo dobry znak! Dlaczego tak sądzę? I dlaczego Wy również powinniście go poznać? O tym w dzisiejszym wpisie. Zapraszam :)

Recenzja

Kiedy sięgam po książki młodych lub debiutujących, polskich autorów, to zawsze towarzyszy mi pewien strach. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla tych autorów każda opinia jest na wagę złota, a ja nie chcę ich zawieść. I kiedy rozpoczynam lekturę, gdzieś wewnętrznie modlę się, aby okazała się ona na tyle dobra, abym nie musiała jej opisać źle :) Nie lubię tego. A jak będzie w przypadku „Zatrutki”? Zapraszam na dzisiejszą recenzję.

Recenzja

To nie jest zwykły thriller. „Ostatnia noc Olivii” zostaje w pamięci na długo i porusza tematy, które warto przemyśleć. Czego w takim razie można się po niej spodziewać? Ogromu emocji. Tego Wam nie zabraknie.

Recenzja

Najlepiej pisze się o książkach, które zachwycają. Takich, które są wyjątkowe i zapadają w pamięć. Jestem dzisiaj w tej komfortowej sytuacji bo mogę Wam polecić powieść, która mnie niesamowicie wciągnęła. „Gra w życie” Leony Deakin to książka, którą po prostu trzeba przeczytać.

Recenzja

To miała być trzecia i prawdopodobnie ostatnia szansa dana twórczości Kathryn Croft. Czytałam jej dwie poprzednie książki i mnie nie zachwyciły… Czekałam na taką powieść jak „Nie pozwól mu odejść”. Powieść, którą warto przeczytać i warto polecić.

Recenzja

Kreowana z niesamowitym pietyzmem, szalenie drobiazgowa i zapadająca w pamięć – taka właśnie jest książka Stuarta Turtona pt. „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”. Jeśli mielibyście w tym roku przeczytać tylko jedną, naprawdę wyjątkową powieść to powinna to być właśnie historia, którą zaserwował nam Turton. Warto!

Recenzja

Motyw kreowania wizerunku idealnej rodziny, za fasadą, którego kryje się wiele tajemnic, brudów i sekretów, występuje w literaturze dość często. Nawet niedawno opisywałam „Za zamkniętymi drzwiami” B.A.Paris, która bazuje na tym samym schemacie. Czy powieść M.T. Edvardssona wyróżnia się na tle poprzedników? O tym w dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Miał być zachwyt i pochwalne peany. B.A.Paris przyzwyczaiła swoich czytelników do tego, że utrzymuje naprawdę wysoki poziom swoich książek. Przykro mi to stwierdzić, ale „Pozwól mi wrócić” to, w mojej ocenie, najsłabsza powieść tej autorki.

Recenzja

Czasem jest tak, że człowiek siada do pisania i ma ochotę naskrobać coś zupełnie innego, niż podpowiada mu rozum. Tak właśnie jest dzisiaj. Bardzo chciałabym napisać pozytywną recenzję. Bardzo chciałabym pochwalić książkę, jej wykonanie, prowadzenie akcji... Ale nie mogę. To nie będzie pozytywny wpis, zaś jego głównym bohaterem są „Bezbronne” Taylora Adamsa. Zapraszam!

Recenzja

Totalnie przepadłam. Jestem zakochana w tej książce i nie będę tego ukrywać! Żałuję, że odkryłam ją dopiero teraz. Chociaż z drugiej strony – to może lepiej? W końcu nie muszę czekać z zapartym tchem na kolejne tomy, tylko sięgam po nie swobodnie, ponieważ stoją na półce. A o jakiej książce mowa? Bohaterem dzisiejszego wpisu będzie „Bielszy odcień śmierci” Bernarda Miniera. Zapraszam!

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.