thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Niełatwo jest stworzyć ciekawą i wciągającą historię kiedy do dyspozycji mamy jedno pomieszczenie, główny bohater jest w śpiączce i nic nie wskazuje na to aby sytuacja miała się jakkolwiek zmienić. Jak z tym trudnym zadaniem poradziła sobie Emily Koch? O tym w dzisiejszej recenzji :) Zapraszam!

Recenzja

Niesamowicie niepokojąca i uzależniająca lektura. Dawno nie zdarzyło mi się czytać książki, która by mnie tak wciągnęła, że nie chciałam jej odłożyć póki nie poznam zakończenia. Zapraszam na recenzję powieści Gillian Flynn „Ostrze przedmioty”.

Recenzja

Czy troje młodych, rozczarowanych studentów jest w stanie przeprowadzić skuteczny przekręt w amerykańskim sądownictwie? „Bar pod kogutem” to moja pierwsza styczność z twórczością Grishama. I pomimo wielu sprzecznych opinii na temat tej książki, nie mogę napisać, że była to lektura słaba.

Recenzja

Liczyłam na największe odkrycie tego roku i się nie zawiodłam! Dzisiaj przed Państwem „Krucyfiks” Chrisa Cartera. Książka z 2016 roku, która zawładnęła mym sercem dwa lata po premierze.

Recenzja

Co to były za emocje! Ciarki, gęsia skórka i nerwowe spojrzenia w kierunku drzwi. Zamknęłam je? Nikt nie wejdzie? Niesamowita lektura. Zapraszam na recenzję książki J.D.Barkera pt. „Czwarta Małpa”.

Recenzja

To mogła być bardzo dobra, wciągająca historia. Carrisi niestety mnie nie zachwycił. Liczyłam na więcej. Zapraszam na recenzję książki „Dziewczyna we mgle” i krótką opinię na temat filmu o tym samym tytule.

Recenzja

Rollercoaster – już nie love&hate a rollercoaster określa mój stosunek do twórczości Mroza. Raz jest dobrze, drugi raz jest gorzej. Czytałam już kilka jego książek (Behawiorysta, Ekspozycja, Kasacja, Nieodnaleziona) a teraz przyszedł czas na drugą część serii o Chyłce czyli „Zaginięcie”. Czy było warto? O tym za chwilę.

Recenzja

Niepokojąca, mroczna i nieustępliwa. Tak, w trzech krótkich słowach, określiłabym powieść Grahama Mastertona pt. „Głód”. Moja pierwsza styczność z twórczością tego autora. Pierwsza, ale na pewno nie ostatnia...

Recenzja

Czy Remigiusz Mróz może jeszcze zaskoczyć? Po serii thrillerów i horrorze „Czarna Madonna” przyszedł czas na thriller psychologiczny – pierwszy w karierze autora. Sama Tess Gerritsen pisze o nim „Cały świat czytał Stiega Larssona, potem Jo Nesbo, a teraz nadszedł czas na Remigiusza Mroza”. Zapraszam na recenzję książki „Nieodnaleziona”!

Recenzja

Znowu to zrobiła. Louise Jensen jest niesamowita, a jeśli nie znacie jej książek to właśnie nadarzyła się idealna okazja żeby temu zaradzić! Zapraszam na recenzję najnowszej powieści Jensen pt. „Surogatka”.

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.