thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Moja pierwsza myśl po skończeniu tej lektury - „Co tu się właśnie wydarzyło?!” :D Totalny szok, niedowierzanie, tysiąc myśli na minutę. Dzisiaj postaram się zachęcić Was do sięgnięcia po literacki debiut Dariusza Grochala pt. „Trzecia strona medalu”. Warto :)

Recenzja

Ta historia mogła wydarzyć się naprawdę i chyba właśnie to, jest w niej najbardziej przerażające. Dzisiaj opowiem Wam o książce, która intryguje, wciąga, ale też obrzydza i budzi skrajne emocje. Długo jej nie zapomnicie. To mogę obiecać :) Zapraszam na recenzję „Troskliwej” od Stephanie Wrobel.

Recenzja

Dzisiaj zapraszam Was do świata, w którym do końca nie będziecie pewni, co jest jawą, a co prawdą. Lubicie thrillery? A szczególnie te medyczne? W takim razie recenzja „Nie ufam już nikomu” może okazać się dla Was przydatna. Zapraszam do lektury.

Recenzja

Tysiące myśli, miliony potencjalnych zakończeń, setki puzzli, które aż do samego końca nie wskakiwały na swoje miejsce. Dzisiaj chciałabym polecić Wam thriller, który wywarł na mnie duże wrażenie. Zapraszam na recenzję „Zdrady doskonałej”.

Recenzja

To nie jest powieść dla ludzi o słabych nerwach. Jeśli jednak szukacie kryminału, który wzbudzi w Was mieszane odczucia – który z jednej strony będzie Wam się podobał, a drugiej odpychał i brzydził, to czuję, że ten tytuł może Wam się spodobać :) Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji!

Recenzja

Nie spodziewałam się tego. Powiem więcej, kiedy ta książka trafiła w moje ręce i zobaczyłam, że jej objętość to ponad 450 stron, pomyślałam: „Oho! Powieściowy debiut na prawie 500 stron. Może być ciężko.”. Obawiałam się jej, jednak teraz już wiem – nie było czego :) Zaraz opowiem Wam o niej więcej. Zapraszam!

Recenzja

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej książce, to można by wysnuć wniosek, że przed ostatnie tygodnie, po prostu żyliście na odludziu. „Ostatni lot” podbił nie tylko serca recenzentów, ale też ogromnej ilości czytelników, którzy szeroko promują tytuł, mówiąc o tym, że to jeden z najlepszych, tegorocznych thrillerów. Czy rzeczywiście tak jest? W mojej ocenie TAK.

Recenzja

W tej powieści po prostu zagrało wszystko. Szukacie niedługiego, ale jakże wciągającego thrillera na letnie wieczory? A może pragniecie zostać wciągnięci w wir nieprzewidywalnych wydarzeń i do rzeczywistości powrócić dopiero doczytując ostatnią stronę? Mam dla Was dobrą wiadomość. Znalazłam tytuł, który może Wam się spodobać. Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji!

Recenzja

Jestem pewna, że drugiej takiej nie ma. Tak oryginalnej, innej, a jednocześnie tak wciągającej i uzależniającej fabuły jak ta, która czeka na Was w książce „To będzie nasza tajemnica” Karoliny Wójciak. I tutaj nie będę przebierać w słowach, po prostu MUSICIE ją przeczytać!

Recenzja

Nie będę tego ukrywać i powiem to już na wstępie – tak, lubię książki Anny Sokalskiej. Nadal czekam na czwarty tom serii „Opowieści z Wieloświata”, więc kiedy usłyszałam o tym, że na rynku ukazać ma się „Raróg”, to aż podskoczyłam z radości. A co sądzę teraz, po przeczytaniu najnowszej książki autorki? Sprawdźcie sami.

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.