thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Gdybym nie poznała książek Pauliny Kuzawińskiej, to naprawdę wiele by mnie ominęło. Jeśli wahacie się i nie wiecie, czy sięgnąć po „Damę z wahadełkiem” lub „Damę ze szmaragdami”, to dzisiaj postaram się ostatecznie rozwiać Wasze wątpliwości i przekonać, że warto! Zapraszam do lektury dzisiejszego wpisu.

Recenzja

Takich książek się nie zapomina. „Magazyn” Roba Harta może okazać się jedną z przełomowych powieści ostatnich czasów. Ten dystopijny kryminał mrozi krew w żyłach. Co jest w nim tak przerażającego? To, że mroczna wizja dotycząca naszej przyszłości, roztaczana przez autora, może okazać się prawdziwa. Zapraszam na recenzję.

Recenzja

Ten rok rozpoczął się naprawdę dobrze. Na horyzoncie widać wiele intrygujących zapowiedzi, a styczeń obfituje w premiery książek, które budzą ogromne emocje. Należy do nich między innymi powieść, którą dzisiaj Wam przedstawię. „Nic o mnie nie wiesz” nie jest książką bez wad, ale zdecydowanie warto po nią sięgnąć. Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Postanowiłam, że w 2020 roku wrócę do korzeni. Będę czytać więcej thrillerów i kryminałów. Ku mojej radości, dzięki Wydawnictwu Lira, mogłam mój plan zacząć wdrażać już od pierwszych dni stycznia, ponieważ do recenzji otrzymałam powieść Wojciecha Szlęzaka pt. „Schronisko dla ludzi”. Dzisiaj opowiem Wam czy warto po nią sięgnąć.

Recenzja

Jeśli drzwi nie zamkniesz w porę, szeptać zacznie ktoś wieczorem… „Szeptacza” poznałam już dawno temu, a nadal siedzi mi w głowie i powoduje ciarki na skórze. To bardzo dobry znak! Dlaczego tak sądzę? I dlaczego Wy również powinniście go poznać? O tym w dzisiejszym wpisie. Zapraszam :)

Recenzja

Kiedy sięgam po książki młodych lub debiutujących, polskich autorów, to zawsze towarzyszy mi pewien strach. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla tych autorów każda opinia jest na wagę złota, a ja nie chcę ich zawieść. I kiedy rozpoczynam lekturę, gdzieś wewnętrznie modlę się, aby okazała się ona na tyle dobra, abym nie musiała jej opisać źle :) Nie lubię tego. A jak będzie w przypadku „Zatrutki”? Zapraszam na dzisiejszą recenzję.

Recenzja

To nie jest zwykły thriller. „Ostatnia noc Olivii” zostaje w pamięci na długo i porusza tematy, które warto przemyśleć. Czego w takim razie można się po niej spodziewać? Ogromu emocji. Tego Wam nie zabraknie.

Recenzja

Najlepiej pisze się o książkach, które zachwycają. Takich, które są wyjątkowe i zapadają w pamięć. Jestem dzisiaj w tej komfortowej sytuacji bo mogę Wam polecić powieść, która mnie niesamowicie wciągnęła. „Gra w życie” Leony Deakin to książka, którą po prostu trzeba przeczytać.

Recenzja

To miała być trzecia i prawdopodobnie ostatnia szansa dana twórczości Kathryn Croft. Czytałam jej dwie poprzednie książki i mnie nie zachwyciły… Czekałam na taką powieść jak „Nie pozwól mu odejść”. Powieść, którą warto przeczytać i warto polecić.

Recenzja

Kreowana z niesamowitym pietyzmem, szalenie drobiazgowa i zapadająca w pamięć – taka właśnie jest książka Stuarta Turtona pt. „Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”. Jeśli mielibyście w tym roku przeczytać tylko jedną, naprawdę wyjątkową powieść to powinna to być właśnie historia, którą zaserwował nam Turton. Warto!

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.