thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Uwielbiam książki Louise Jensen. Dotychczas miałam okazję zapoznać się z „Prezentem” oraz „Surogatką” i uważam, że są to niesamowite powieści, które trzymają w napięciu od początku do samego końca. Czekałam na „Randkę” z zapartym tchem już od momentu ukazania się jej w Anglii. Polska premiera nadchodziła wielkimi krokami a ja nie mogłam się jej już doczekać. I oto mam, przeczytałam i nie zawacham się opisać :)

Recenzja

Sięgając po książki Anthonego Horowitza mam wrażenie, że mam kontakt z powieściami bardzo klasycznymi. Bez udziwnień, bez fajerwerków, po prostu kryminał. Czy „Pogrzeb na zamówienie” dorównał świetnym „Morderstwom w Somerset”, które czytałam w zeszłym roku? O tym w dzisiejszym wpisie :)

Recenzja

Uwielbiam twórczość Harlana Cobena. Przeczytałam już wiele jego książek i po każdą kolejną sięgam z wielką radością. Choć muszę przyznać, że zeszłoroczna „W domu” mnie nie zachwyciła... Czy to koniec porywających książek Cobena? Czy autor powoli się wypala? Sprawdziłam jego najnowszą powieść i „Nie odpuszczaj” jednoznacznie pokazuje, że autor ma nam jeszcze wiele do zaoferowania.

Recenzja

Czy na przestrzeni 184 stron da się stworzyć wciągającą i pełną napięcia fabułę? Jak z tym zadaniem poradził sobie Mariusz Leszczyński? O tym w dzisiejszej recenzji książki pt. „Krocząc wśród cierni”. Zapraszam!

Recenzja

Za opisanie tej książki zabierałam się bardzo długo. Zeszłoroczna książka Madsa Peder Nordbo mnie nie zachwyciła, jednak z ciekawością sięgnęłam po „Zimny strach”, który jest kontynuacją serii o dziennikarzu Matthew Cavie. Z przykrością stwierdzam, że jest to moja ostatnia styczność z twórczością tegoż autora. Dlaczego tak? O tym w dzisiejszym wpisie.

Recenzja

Absolutnie doskonały thriller psychologiczny, który się kocha... albo nienawidzi! Książka, która podzieliła czytelników na dwa obozy. Przez jednych nazwana irracjonalną, przez drugich wychwalana na niezwykłe emocje. Do której grupy odbiorców należę ja? O tym w dalszej części dzisiejszego tekstu :)

Recenzja

Kiedy zobaczyłam ją w zapowiedziach to stwierdziłam, że muszę ją mieć. Uwielbiam kryminały, lubię escape roomy – przecież to połączenie idealne! Zaczęłam ją czytać i przepadłam... A później było już tylko gorzej i gorzej.

Recenzja

Na punkcie książek Maxa Czornyja, już od dłuższego czasu, jest niesamowity szał. Śmiało można stwierdzić, że autor powoli dorównuje popularnością do swojego starszego kolegi, Remigiusza Mroza. Za poprzednie książki autora się nie zabrałam, ale przy okazji premiery „Najszczęśliwszej” mówię OK! SPRAWDZAM! Jak wyszło? :) Zaraz opowiem.

Recenzja

Tik, tak... Zegar tyka! Zostało Ci mało czasu... 90 minut na znalezienie drogi ucieczki. 90 minut, które nieubłaganie dobiegają końca. Znalazłeś już wyjście? A może zostaniesz tu na zawsze?

Recenzja

Niełatwo jest stworzyć ciekawą i wciągającą historię kiedy do dyspozycji mamy jedno pomieszczenie, główny bohater jest w śpiączce i nic nie wskazuje na to aby sytuacja miała się jakkolwiek zmienić. Jak z tym trudnym zadaniem poradziła sobie Emily Koch? O tym w dzisiejszej recenzji :) Zapraszam!

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.