wywiad

Pytania, których nikt nie zadaje

Marcel Moss - twórca popularnego profilu „Zwierzenie”, na którym internauci dzielą się swoimi anonimowymi historiami. Nikt, tak jak on, nie zna problemów i sekretów Polaków. Pewnego dnia zadał sobie pytanie: „Co by się stało, gdybym odpisał na wiadomość, którą powinienem był zignorować?”. To dało początek jego debiutanckiemu thrillerowi psychologicznemu „Nie odpisuj”, który porusza m.in. trudną tematykę hejtu, bezpieczeństwa w sieci i przemocy kobiet wobec mężczyzn. Chcecie  poznać go bliżej?

Pytania, których nikt nie zadaje

Thomas Arnold (Arnold R. Płaczek) - urodził się w 1985 roku w Rybniku. Obecnie mieszka w niewielkiej miejscowości na Śląsku – Rydułtowach. Ukończył farmację na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W 2013 roku ukazała się jego debiutancka powieść, thriller medyczny – „Anestezja”, w 2015 kryminały - „33 dni prawdy” i „Tetragon”, a w 2016 roku thriller medyczny – „Horyzont umysłu”. Kiedy nie pisze, sam chętnie czyta. Najczęściej sięga po książki sensacyjne, przygodowe, kryminały oraz thrillery. Chcecie  poznać go bliżej?

Pytania, których nikt nie zadaje

Sylwia Trojanowska - optymistka, pasjonatka pozytywnego myślenia i cieszenia się każdą chwilą. Wielbicielka podróży dalekich i tych całkiem bliskich. Uwielbia góry, obcowanie z przyrodą, muzykę filmową i dobrą herbatę (w dużych ilościach!). Kiedy nie pisze, spełnia się jako trener biznesu i coach. Wraz z mężem Tomaszem i synem Alanem mieszka w ukochanym Szczecinie, na skraju Puszczy Bukowej. Chcecie ją poznać bliżej? :) Zapraszam do lektury krótkiego wywiadu przeprowadzonego w ramach cyklu "Pytania, których nikt nie zadaje".

Pytania, których nikt nie zadaje

Agata Przybyłek - pisarka i psycholog. Debiutowała w 2015 roku powieścią "Nie zmienił się tylko blond", obecnie ma na koncie kilkadziesiąt bestsellerowych powieści. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Zaczęła pisać, żeby poradzić sobie z trudnymi emocjami po zawodzie miłosnym. Szybko okazało się jednak, że jej książki podbijają serca czytelniczek w całej Polsce. Chcecie ją poznać bliżej? :) Zapraszam do lektury krótkiego wywiadu przeprowadzonego w ramach cyklu "Pytania, których nikt nie zadaje".

Pytania, których nikt nie zadaje

Klaudia Bianek - żona, kocia mama, książkoholiczka. Z miłości do czytania, zrodziła się u niej miłość do pisania. Autorka debiutanckiej powieści pt. "Jedyne takie miejsce". Niedługo premierę będzie miała jej kolejna książka pt. "Najcenniejszy podarunek". Chcecie ją poznać bliżej? :) Zapraszam do lektury krótkiego wywiadu przeprowadzonego w ramach cyklu "Pytania, których nikt nie zadaje".

Subskrybuj RSS - wywiad

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.