Literatura obyczajowa i romans

Recenzja

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Szarańska jest absolutną mistrzynią pisania powieści, które poprawiają humor. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić jej kolejne „dziecko”, które podbiło moje serce. Jeśli szukacie powieści, która wywoła na Waszej twarzy uśmiech, to z pewnością zaciekawi Was dzisiejsza recenzja.

Recenzja

Czytałam wiele książek Agaty Przybyłek i zawsze zastanawiałam się, czy jest ona w stanie wymyślić coś tak innego, tak dobrego, aby przebić sama siebie. I zrobiła to. Napisała historię, która mrozi krew w żyłach. Obyczajówka? Nic bardziej mylnego. Opowiem Wam o niej.

Recenzja

Jeśli w tym pandemicznym czasie marzy Wam się jakaś odległa podróż, to mam dla Was książkę, która pozwoli Wam nieco ukoić brak tych podróżniczych emocji. Dzisiaj opowiem o „Powrocie do Gruzji”, który bardzo mnie zaskoczył. Czym? Zapraszam do dalszej lektury!

Recenzja

Nie jest tajemnicą, że to właśnie powieści Asi Szarańskiej są moimi ulubionymi, świątecznymi tytułami. Kiedy w zeszłym roku okazało się, że to już koniec, a cudowna seria zapoczątkowana przez „Cztery płatki śniegu” dobiegła końca, to autentycznie było mi smutno... Okazuje się jednak, że całkowicie niepotrzebnie. Dzisiaj opowiem Wam o najnowszej książce Asi, czyli „Krainie zeszłorocznych choinek”. Zapraszam.

Recenzja

Powieści świąteczne są różne. I wbrew temu, co sądzą niektórzy, nie każda z nich jest urocza, przesłodzona i wypełniona świątecznym klimatem. Tą wyjątkową, pełną emocji powieścią, która wyłamuje się z tego utartego schematu, jest na pewno „Wzgórze świątecznych życzeń”. Co z niej tak wspaniałego? Zaraz o tym opowiem.

Recenzja

Mamy to! Ostatni tom drugiego sezonu „Roku na Kwiatowej”. Powieść, na którą czekałam z utęsknieniem. Nie jest tajemnicą, że ten cykl bardzo lubię i cicho liczę na to, że pojawi się sezon trzeci :) Dzisiaj opowiem Wam o moich wrażeniach związanych z „Grudniowymi kwiatami”. Zapraszam!

Recenzja

Dzisiaj opowiem Wam o tym, jak zgubne mogą być pierwsze odczucia i czy warto kontynuować lekturę, nawet jeśli mamy wrażenie, że to nie do końca to, czego oczekiwaliśmy. Zapraszam na recenzję książki „Pragnienia” od Ilony Gołębiewskiej.

Recenzja

Holly Miller zadebiutowała w takim stylu, że teraz ciężko będzie jej napisać coś jeszcze lepszego. „Nas dwoje” to powieść, która podbiła serca milionów czytelników na całym świecie. I zdradzę Wam coś... ja również do nich należę. Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Niby taka niepozorna, dość krótka historia, a jednak po jej przeczytaniu dosłownie opadła mi szczęka... Co sądzę o książce „Ogień i lód” Joanny Wtulich? O tym w dzisiejszej recenzji. Zapraszam :)

Recenzja

To najlepsza powieść Karoliny Wilczyńskiej. Absolutnie nie żartuję. Wiecie, że jej książki uwielbiam, ale to właśnie „Światło w jej oczach” pozostanie jedną z najlepszych powieści, jakie kiedykolwiek przeczytałam. Zapamiętam ją na długo i mam nadzieję, że będzie o niej bardzo głośno. Zapraszam Was na recenzję :)

Strony

Subskrybuj RSS - Literatura obyczajowa i romans

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.