thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Co zrobić w sytuacji, kiedy przestajemy ufać sami sobie? Czy da się prowadzić śledztwo będąc przekonanym, że samemu powinno się być w nim podejrzanym? Dzisiaj opowiem Wam o wyjątkowym debiucie, który miałam przyjemność ostatnio przeczytać. Zapraszam!

Recenzja

Ależ to była nietuzinkowa historia! Gdyby nie lektura "Szczęśliwego losu", to w życiu bym nie uwierzyła, że można zbudować zabawną narrację wokół... trupa! Tak. Dobrze czytacie :) Dzisiaj opowiem Wam o książce, która rozbawiła mnie do łez. Zapraszam!

Recenzja

Uwaga wszyscy wielbiciele nieoczywistych kryminałów. Dzisiaj opowiem Wam o powieści innej niż inne. Enigmatycznej, surowej i niezwykle wciągającej. Jeśli nie słyszaliście jeszcze o "Kartotece Pitera P.", to najwyższy czas to zmienić.

Recenzja

O tej książce będzie głośno. Dajcie jej kilka dni i sami przyznacie mi rację. A dzisiaj opowiem Wam dlaczego tak będzie. Zapraszam na recenzję książki "Topieliska" od Ewy Przydrygi.

Recenzja

Jeśli jesteście fanami Jamesa Bonda i książek utrzymanych w klimacie szpiegowskim, to dzisiaj mam dla Was nie lada gratkę. Poznajcie Roberta Kidda - pół Polaka, pół Amerykanina, który będzie musiał zmierzyć się z jedną z największych zagadek swojego życia.

Recenzja

Dawno nie czytałam tak wciągającej, logicznej i klimatycznej serii kryminałów. Dzisiaj opowiem Wam o powieści, która nie ma wielkich fajerwerków, nie szokuje brutalnością i nie wyciska z oczu łez, a mimo to jest niezwykle emocjonująca i trzyma w napięciu. Jesteście gotowi? Zapraszam!

Recenzja

Wyobraźcie sobie, że zostajecie sami, w nagranym samochodzie, gdzieś przy ruchliwej ulicy. Macie 11 lat, a na tylnym siedzeniu płaczą Wasze dwie siostry. Godzinę temu Wasza matka poszła szukać pomocy przy zepsutym pojeździe, ale nie wróciła... Tak rozpoczyna się „Ostrze” Belindy Bauer – jeden z najlepszych thrillerów tej jesieni, o którym Wam za chwilę opowiem.

Recenzja

Tęskniłam za tą serią. Kiedy w moje ręce wpadła „Dama z woalką”, to była pewna, że szybko trafi na wierzch mojego stosiku czytelniczych „wyrzutów sumienia”. Nie było innej opcji. Co sądzę o trzecim tomie cyklu z Madeline Hyde? O tym w dzisiejszej recenzji. Zapraszam!

Recenzja

To nie tylko dobry thriller. To nie tylko świetna historia. „Okrutnie piękny” od Wojciecha Nerkowskiego, to powieść, która pokazuje, do czego może doprowadzić chorobliwa zazdrość, kompleksy i rozgoryczenie. Jesteście jej ciekawi? Zapraszam na dzisiejszą recenzję.

Recenzja

Kiedy sięgałam po „Bez reszty”, to wiedziałam tylko tyle, że „Kastor” mi się podobał, więc tutaj pewnie będzie podobnie. Czy było? Było dużo lepiej! Dzisiaj opowiem Wam o niezwykle klimatycznym, polskim kryminale, który wciągnął mnie bez reszty. Zapraszam na recenzję „Bez reszty”.

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.