thriller/sensacja/kryminał

Recenzja

Dawno nie czytałam tak wciągającej, logicznej i klimatycznej serii kryminałów. Dzisiaj opowiem Wam o powieści, która nie ma wielkich fajerwerków, nie szokuje brutalnością i nie wyciska z oczu łez, a mimo to jest niezwykle emocjonująca i trzyma w napięciu. Jesteście gotowi? Zapraszam!

Recenzja

Wyobraźcie sobie, że zostajecie sami, w nagranym samochodzie, gdzieś przy ruchliwej ulicy. Macie 11 lat, a na tylnym siedzeniu płaczą Wasze dwie siostry. Godzinę temu Wasza matka poszła szukać pomocy przy zepsutym pojeździe, ale nie wróciła... Tak rozpoczyna się „Ostrze” Belindy Bauer – jeden z najlepszych thrillerów tej jesieni, o którym Wam za chwilę opowiem.

Recenzja

Tęskniłam za tą serią. Kiedy w moje ręce wpadła „Dama z woalką”, to była pewna, że szybko trafi na wierzch mojego stosiku czytelniczych „wyrzutów sumienia”. Nie było innej opcji. Co sądzę o trzecim tomie cyklu z Madeline Hyde? O tym w dzisiejszej recenzji. Zapraszam!

Recenzja

To nie tylko dobry thriller. To nie tylko świetna historia. „Okrutnie piękny” od Wojciecha Nerkowskiego, to powieść, która pokazuje, do czego może doprowadzić chorobliwa zazdrość, kompleksy i rozgoryczenie. Jesteście jej ciekawi? Zapraszam na dzisiejszą recenzję.

Recenzja

Kiedy sięgałam po „Bez reszty”, to wiedziałam tylko tyle, że „Kastor” mi się podobał, więc tutaj pewnie będzie podobnie. Czy było? Było dużo lepiej! Dzisiaj opowiem Wam o niezwykle klimatycznym, polskim kryminale, który wciągnął mnie bez reszty. Zapraszam na recenzję „Bez reszty”.

Recenzja

Niezwykle enigmatyczna i trzymająca w napięciu. Pełna zwrotów akcji, sekretów i rodzinnych dramatów. To historia, którą trzeba poznać. Zapraszam na recenzję książki „Miała umrzeć”.

Recenzja

Macie ochotę na lekturę gdzieś z pogranicza snu i jawy? Taką, która porwie Was i przeniesie do tajemniczych i mrocznych zakątków gęstego lasu? Nie musicie dalej szukać. Dzisiaj mam dla Was tytuł, który jest szalenie klimatyczny. Zapraszam na recenzję „Szczęścia rodziny Marsdenów”!

Recenzja

Moja pierwsza myśl po skończeniu tej lektury - „Co tu się właśnie wydarzyło?!” :D Totalny szok, niedowierzanie, tysiąc myśli na minutę. Dzisiaj postaram się zachęcić Was do sięgnięcia po literacki debiut Dariusza Grochala pt. „Trzecia strona medalu”. Warto :)

Recenzja

Książki Karoliny Wójciak polecam nie od dzisiaj, bo najzwyczajniej uważam, że są tego warte :) Dzisiaj wielki dzień, premierę ma pierwszy tom serii „Powrót”. Czy warto po nią sięgnąć? O tym w dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Ta historia mogła wydarzyć się naprawdę i chyba właśnie to, jest w niej najbardziej przerażające. Dzisiaj opowiem Wam o książce, która intryguje, wciąga, ale też obrzydza i budzi skrajne emocje. Długo jej nie zapomnicie. To mogę obiecać :) Zapraszam na recenzję „Troskliwej” od Stephanie Wrobel.

Strony

Subskrybuj RSS - thriller/sensacja/kryminał

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.