Pytania, których nikt nie zadaje

Marcel Moss

Marcel Moss - twórca popularnego profilu „Zwierzenie”, na którym internauci dzielą się swoimi anonimowymi historiami. Nikt, tak jak on, nie zna problemów i sekretów Polaków. Pewnego dnia zadał sobie pytanie: „Co by się stało, gdybym odpisał na wiadomość, którą powinienem był zignorować?”. To dało początek jego debiutanckiemu thrillerowi psychologicznemu „Nie odpisuj”, który porusza m.in. trudną tematykę hejtu, bezpieczeństwa w sieci i przemocy kobiet wobec mężczyzn. Chcecie  poznać go bliżej? :) Zapraszam do lektury krótkiego wywiadu przeprowadzonego w ramach cyklu "Pytania, których nikt nie zadaje".

1. Gdybyś mógł być teraz gdziekolwiek na świecie, to gdzie byś aktualnie był i co robił?
Na ten moment nie chciałbym niczego zmieniać. Byłbym tu, gdzie teraz jestem i pisał kolejną książkę dla swoich czytelników :)

2. Jakiej książki nie chciałbyś kiedykolwiek napisać?
Chciałbym spróbować wszystkiego, ale na pewno jako ostatnią napisałbym komedię kryminalną. Nie przepadam za tego typu literaturą. Zdecydowanie wolę czytać i pisać o mrocznych stronach życia.

3. Jakim superbohaterem chciałbyś być? Jaką supermoc posiadać?
Chciałbym być Batmanem lub Spider-Manem, ponieważ robią coś fajnego i zawsze noszą przy tym maskę. Nie szukają poklasku i bezmyślnego lansu, tylko skupiają się na działaniu.

4. Gdybyś mógł pozbyć się swojej jednej wady, to którą byś wybrał i dlaczego?
Hipochondrii. Za pieniądze, które wydałem na lekarzy i najbardziej wymyślne badania, mógłbym już sobie kupić sporą bibliotekę.

5. Najpierw książka, potem film? Czy na odwrót?
Zauważyłem, że w moim przypadku książka zawsze zachęca mnie do obejrzenia filmu. To jednak rzadko działa w drugą stronę. Bezpieczniej jest dla mnie zatem zacząć od książki.

6. W Twojej skrzynce mailowej panuje porządek? Czy twórczy miszmasz?
Posiadam kilkanaście adresów e-mail, które służą do różnych celów. W każdej skrzynce panuje kompletny chaos, w którym inni ludzie mogliby się pogubić. Ja jednak nie mam z tym problemu. Uważam, że każdy leniuszek powinien nauczyć się okiełznać swój chaos ;)

7. Co byś powiedział sobie sprzed 10 lat, mając tę wiedzę co teraz?
NIE ODPISUJ.

8. Jaki gatunek zwierzęcia oddaje Twój charakter i dlaczego właśnie ten?
Jeżeli ktoś zna zwierzę, które jest jednocześnie pokręcone i ogarnięte, pracowite i leniwe, towarzyskie i introwertyczne, to proszę dać mi znać!

9. Gdybyś do końca życia mógł czytać książki tylko jednego gatunku literackiego, to jaki byś wybrał?
Romanse - z prostego powodu. Wszystko się z czasem przejada, a tylko miłości nigdy za wiele ;)

10. Gdyby Twoje życie było książką, to jaki miałaby ona tytuł?
"Robić swoje i nie oglądać się na innych"

Po więcej informacji na temat Marcela Mossa odsyłam na jego profil: https://www.facebook.com/zwierzenie/ i serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi na pytania! :)

Moja ocena: 
0

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.