Literatura obyczajowa i romans

Recenzja

Kolejny raz przychodzi mi nie zgodzić się z opinią większości recenzentów. Książka „Nauczyciel tańca” Anny Dąbrowskiej zdobywa coraz więcej fanów, zachwyconych czytelników, urzeczonych pasjonatów pióra autorki. Przykro mi, jednak nie dane jest mi dołączyć do tego grona.

Troje bohaterów. On – tańczy, by wyrzucić z siebie drzemiącą złość. Ona – skrywa wielką tajemnicę i opiekuje się młodszą siostrą, która cierpi na rzadką chorobę. Połączy ich taniec.

Recenzja

Są takie książki, po których człowiek spodziewa się niesamowitej, wbijającej w fotel, historii a otrzymuje letnią, momentami nużącą fabułę, która do końca zła nie jest. Jak ocenić książkę, której nie można całkowicie zanegować ale też niewiele w niej do chwalenia? Postaram się to dzisiaj zrobić. Zapraszam na recenzję książki „Marzenia Kaliny” autorstwa Anety Krasińskiej.

Recenzja

Podobno najsilniejszym uczuciem jest miłość matki do dziecka. Jednak co w przypadku kiedy Twoje dziecko, tak naprawdę nigdy nie będzie należało do Ciebie? Mamą nazwie inną kobietę, dorastać będzie w obcym Ci domu. „To nie jest twoje dziecko” Małgorzaty Falkowskiej nie pozostawia obojętnym. Zapraszam na recenzję!

Troje bohaterów: dobrze sytuowane małżeństwo Anna i Paweł, oraz studentka Michalina, podejmują trudną decyzję, której skutki zmienią życie całej trójki. Jaka będzie cena potajemnie przypieczętowanego układu?

Recenzja

Polska Colleen Hoover w kontynuacji swojej pierwszej książki. Dzisiaj kilka słów o powieści Martyny Senator, pod tytułem „Z otchłani”. Zapraszam!

Życie Kaśki odwraca się o 180 stopni. Właśnie zerwała swój długoletni związek z chłopakiem, który ją zdradził. Jest w rozsypce i nic już nie wydaje jej się takim jakim było. W tym trudnym czasie wsparciem służą jej oddane przyjaciółki. Jedna z nich umawia Kaśkę na randkę w ciemno, gdzie dziewczyna poznaje Szymona. Jak dalej potoczą się losy tych bohaterów? Czy Kaśka zapomni o byłym chłopaku?

Recenzja

Z Izabelą Szylko można się poczuć trochę jak na plaży. Świeci słońce, w tle słychać mewy a stopy obmywa Wam lodowata woda wzburzonego Bałtyku... Skąd takie skojarzenie? Przecież zakręconej komedii kryminalnej daleko od morskich opowieści. O tym za chwilę :) Zapraszam na recenzję książki pt. „Szpilki za milion” Izabeli Szylko.

Recenzja

Banalny tytuł. Okładka, która nie wpisuje się w mój gust estetyczny. Tematyka, która mnie nie interesuje... A jednak! Sięgnęłam po „Słodkie rozkosze” i nie żałuję :) Zapraszam na recenzję pierwszej części cyklu „Wild Seasons”, duetu autorek pod pseudonimem, Christina Lauren.

Recenzja

Gdzieś już to czytałam. Skądś znam tę historię. Chyba nawet wiem co będzie dalej... Nie mogłam się opędzić od tych myśli czytając najnowszą książkę Martyny Senator, pt. „Z popiołów”. Jeśli chcecie się dowiedzieć do czyjej twórczości porównam powieść tej autorki, to zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji :)

Recenzja

Czy wspominałam już kiedyś, że porównania książek do innych, bardziej znanych odpowiedników zazwyczaj kończą się dużym niepowodzeniem na rzecz tych mniej znanych? „Przebudzenie Lukrecji” to książka, która miała być polsko-włoskim odpowiednikiem „Bridget Jones” – czy tak było? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym poście.

Recenzja

„Ciepła, przepełniona humorem i wzruszeniami opowieść o tym, co jest naprawdę ważne” - ten krótki opis możemy czytać na okładce najnowszej książki Joanny Szarańskiej pt. „Cztery Płatki Śniegu”. Podpisuję się pod tym obiema rękami :)

Recenzja

Czy uwierzycie mi jeśli napiszę, że bałam się tej książki? Literatura obyczajowa, kobieca. Nie żaden horror czy kryminał... A ja się bałam. Jeśli chcecie się dowiedzieć dlaczego to zapraszam do dalszej lektury :)

Życie Natashy uległo rozpadowi wraz z odejściem męża. Kobieta popełniła dużo błędów, których teraz żałuje. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka młodą dziewczynę Sarę, która potrzebuje jej pomocy. Wsparcie, którego udzieli jej kobieta może okazać się punktem zwrotnym w życiu ich obu.

Strony

Subskrybuj RSS - Literatura obyczajowa i romans

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.