Literatura obyczajowa i romans

Recenzja

Jedenaście lat po Lanzarote, rok po wydarzeniach z Warszawy - widzimy się znowu z postaciami, które dobrze znamy. Dzisiaj opowiem Wam jak oceniam trzeci tom serii "Czas na zmiany" czyli "Lustra". Zapraszam do lektury!

Recenzja

Wiedziałam, że lektura tej książki okaże się fascynująca, ale nie miałam pojęcia, że aż tak! Książka historyczna? Mroczny romans? A może zagadkowy kryminał? O czym opowiada książka "Cienie Paryża"? Zapraszam do czytania dzisiejszej recenzji!

Recenzja

Czy zaskoczę Wam, kiedy powiem, że dzisiaj opowiem Wam o kolejnej książce Joanny Szarańskiej, która absolutnie podbiła moje serce? ;) Czy o jej książkach da się napisać coś innego niż to, że są wspaniałe, poruszające i emocjonalne? Tego nie wiem, ale fakt jest taki, że autorce udało się po raz kolejny rozłożyć mnie na łopatki. Zapraszam na recenzję "Wieczorów na Miodowej 3".

Recenzja

Takie historie nie powinny mieć miejsca. To gorzka opowieść o tym co trudno sobie wyobrazić - ludzkiej złośliwości, zawiści i korporacyjnym wyścigu szczurów. Jeśli nie mieliście nigdy "przyjemności" pracowania w obsłudze klienta, to myślę, że "Infolinia złudzeń" powinna być jedną z lektur obowiązkowych dla Was. Ona naprawdę otwiera oczy.

Recenzja

Książki Gabrieli Gargaś zawsze mają w sobie to "coś". Ten magiczny faktor, który sprawia, że w czytelniku odzywają się nawet bardzo głęboko ukryte wspomnienia i emocje. Tak było też tym razem. Dzisiaj opowiem Wam o książce "Tylko ty". Zapraszam!

Recenzja

Na temat książek Agaty Czykierdy-Grabowskiej słyszałam już naprawdę wiele. Większość osób bardzo dobrze oceniało jej powieści, więc i ja zapragnęłam w końcu sięgnąć po historię, która wyszła spod jej pióra. Naszym pierwszym spotkaniem jest książka "Poza dzień i poza czas". Jak wypadła? Opowiem Wam o niej w dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Patrzycie na tę okładkę i myślicie sobie, że to będzie idealna, letnia lektura - a ja Wam powiem, że macie rację. "Więcej serca niż rozumu" zdobyła moje serce. A czemu Wy powinniście po nią sięgnąć? Zaraz opowiem :) Zapraszam do lektury dzisiejszej recenzji.

Recenzja

Są takie książki, które wyglądają dość niepozornie i nie zapowiadają tego co nas czeka w środku. Tak jest właśnie w przypadku "Szczęścia na czterech łapkach", antologii wydanej przez Wydawnictwo Czwarta Strona. To książka, której okładkę zdobi niewinnie wyglądający piesek, a historie w niej przedstawione momentami są niezwykle emocjonujące.

Recenzja

W zeszłym roku była taka książka, która zostawiła mnie z książkowym kacem... Przeżywałam ją i nie mogłam pojąć, jak można zakończyć fabułę w takim momencie! :) I oto jest. Doczekałam się kontynuacji. Co sądzę o książce "Światło i mrok"? Zaraz Wam opowiem.

Recenzja

Nie od dziś wiadomo, że Joanna Szarańska jest absolutną mistrzynią pisania powieści, które poprawiają humor. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić jej kolejne „dziecko”, które podbiło moje serce. Jeśli szukacie powieści, która wywoła na Waszej twarzy uśmiech, to z pewnością zaciekawi Was dzisiejsza recenzja.

Strony

Subskrybuj RSS - Literatura obyczajowa i romans

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.