Literatura obyczajowa i romans

Recenzja

Można by powiedzieć, że lepszego początku sobie wymarzyć nie można, ale to przecież nie jest taki świeży start. „Życie po tobie” to debiut Klaudii w kategorii książek obyczajowych, jednak pamiętać należy o tym, że wydała ona już dwie, naprawdę udane powieści młodzieżowe. Czym Klaudia zaskoczy nas tym razem? Zostańcie i czytajcie dalej, uchylę Wam rąbka tajemnicy.

Recenzja

O książkach Agaty można powiedzieć naprawdę wiele, ale pewne jest jedno – jeszcze nigdy nie spotkałam się z jej powieścią, która by mnie zawiodła. A uwierzcie mi, przeczytałam ich już naprawdę dużo. I kiedy zastanawiam się co Agata może jeszcze wymyślić, czym zaskoczyć i czy da się jeszcze lepiej... to wtedy nadchodzi „Masz wiadomość” i po prostu rozkłada mnie na łopatki.

Recenzja

Jeśli jakimś cudem nie słyszeliście jeszcze o urokliwym miejscu, jakim jest Jagodno, to mam dla Was dwie wiadomości – dobrą i złą. Dobra jest taka, że czeka Was aż 10 tomów cudownej serii do nadrobienia. Zła jest niestety taka, że po tych dziesięciu, przyjdzie Wam się pożegnać z ulubionymi bohaterami… Ale czy na pewno? Zapraszam na recenzję :)

Recenzja

To była moja pierwsza styczność z książkami Pani Edyty. Teraz już wiem co sprawia, że twórczość autorki jest tak pozytywnie oceniana. „Rzeka kłamstw” to niesamowicie klimatyczna, prawdziwa i poruszająca powieść, która jest wyjątkowa w swojej prostocie. Dzisiaj będę Was zachęcać do tego abyście się z nią zapoznali, jak najszybciej :)

Recenzja

Są takie książki, do opisania których potrzebny byłby mi dodatkowy kurs języka polskiego :) Serio! Może brzmi to śmiesznie, ale czuję się nieswojo myśląc o zadaniu, jakie na mnie dzisiaj czeka. Chciałabym wyrazić swoje uwielbienie dla książki „Kurier z Toledo” Wojciecha Dutki, ale biorąc pod uwagę tak piękny język, którym autor napisał tę powieść, czuję się niegodna tego aby ją w ogóle opisywać :) Jeśli jednak jesteście ciekawi jak wybrnęłam z tego zadania to zapraszam na dzisiejszą recenzję :)

Recenzja

To jedna z tych powieści, koło której nie da się przejść obojętnie. Zostaje w pamięci na długo. Powraca w najmniej spodziewanym momencie. Po prostu musicie ją poznać. Zapraszam na recenzję najnowszej książki Gabrieli Gargaś pt. „Kiedyś się odnajdziemy”.

Recenzja

Ahh co to była za historia. Niepozorna, zakradła się do mnie po cichu i totalnie rozłożyła na łopatki. Dawno tak się nie śmiałam podczas czytania. Jeśli szukacie książki, która umili Wam ten letni czas, to z przyjemnością ogłaszam – już znaleźliście :) Zapraszam na recenzję „Cecylio, obudź się!”.

Recenzja

Ta trylogia zajmuje w moim sercu ważne miejsce – jeśli jeszcze nie mieliście okazji po nią sięgnąć, to mam nadzieję, że dzisiejszym wpisem zachęcę Was do nadrobienia zaległości. Zapraszam do lektury :)

Recenzja

Nie zdziwi mnie, jeśli pod recenzją tej książki napiszecie mi, że też ją czytaliście i nie przypadła Wam do gustu. Co więcej, nie będę również zaskoczona, jeśli okaże się, że znajdą się osoby, które są tym tytułem zachwycone i już czekają na drugi tom tej serii. A jaka jest moja opinia o książce Helen Hoang „Więcej niż pocałunek”? O tym w dzisiejszym wpisie.

Recenzja

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”! Idealne rozpoczęcie recenzji, która będzie się skupiała wokół tematu niedoceniania polskich autorów i powieści, które wychodzą spod ich pióra. Miałam przyjemność ostatnio przeczytać „Tajemnice Sary H.” od Pauliny Wróbel i nie omieszkam Wam o nich za chwilę opowiedzieć :) Zapraszam!

Strony

Subskrybuj RSS - Literatura obyczajowa i romans

© 2017 prostymislowami.com | Strona prostymislowami.com używa ciasteczek.